| Darkus a întrebat:

Cum credeti ca ar trebui sa fie prietena perfecta?

Răspuns Câştigător
| simiiii a răspuns:

Heii! prietena [ ca amica ] sau prietena [ ca iubita ]? ca amica ar trebui sa te sustina in tot ceea ce faci, sa-ti fie alaturi si cand ai si cand n-ai banibatting eyelashes si sa aveti o prietenie neconditionata :d iar prietena ca iubita trebuie sa fie : intelegatoare, amuzanta, ferma si sa va intelegeti bine :* pup sper ca te-am ajutat`!

4 răspunsuri:
| Andrushk_4587 a răspuns:

Sa-ti placa big grin

| Vulvatron a răspuns:

Frumoasa si proasta rolling on the floor)

| Noonee a răspuns:

Daca cineva cauta prietenul perfect, ar ramane singur. Pentru ca oricine greseste.

| Edy_8367 a răspuns:

Nu