| ImYourFuckingNightmare a întrebat:

pentru baieti [ aia rockeri! laughing ]. Cum ar trebui sa fie iubita voastra? laughing Intreb... de curiozitate. big grin

Răspuns Câştigător
| RockaruL a răspuns:

In primul rand sa fie rockerita...Sa fie draguta, amuzanta si "de gasca" sa zic asa...

7 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Ti-ai pus numele"l":O...ce tare, imi aduce aminte de death notelove struck.cum sa fie. ochii cat mai intens conturati, neblonda, realista sh inteligenta

| adi4ever a răspuns:

Normala si intelegatoare.Nu sa imi zica Ba iar ii asculti pe descreerati aia?

| adi4ever a răspuns:

@L: Depinde ce inseamna la unii frumoasa... daca este cat de cat draguta la fata atat cat si la comportament eu zic ca e Ok

| ImYourFuckingNightmare explică:

@DauMuiePeMokaLaAdminiiTPU, da, ai dreptate. laughing
@ComatoseWine, IUBESC Death Note. Si anime-ul.Si filmul. Si manga. love struck
@Zole, ai mare dreptate.winking

| ImYourFuckingNightmare explică:

Da nu trebuie sa fie si frumoasa? laughing

| ImYourFuckingNightmare explică:

@RocăruL, si tu ai dreptate...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De preferat as vrea sa fie tot rockerita dar atata timp cat nu e manelista si stie sa se distreze e amuzanta si nu are fite nu prea imi pasa ce muzica asculta.

Fiecare cu gusturile lui. [mai putin manelistii, aia nu e muzica]