| Anileda a întrebat:

Doamne frate nu mai suport.Mama mereu imi zice culca-te devreme ca maine iar pleci de dimineata si ai vazut ce greu te trezesti, ma enerveaza de nu mai pot toata ziua imi zice cand te culci la 12?
Imi vine sa ii dau una in cap, toata ziua numai cu gura pe mine vezi cand te culci, daca stau un pic pe pc zice dar temele ti le-ai facut, ai facut curat, ai scos cainele afara, du-te sa iei paine,, si-a luat fratemiu o broasca testoasa pe care normal el trebuie sa o ingrijeasca si tot la mine tipa ca e murdara apa. nu stiu ce sa mai fac

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu-ți dorește răul, vrea să te formeze pentru viitor, să ai simțul răspunderii.
Când nu o să o mai ai atunci o să-ți dai seama ce înseamnă mama.
Nu-i da în cap ci mulțumește-i.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Nu mi se pare ca ti se cere sa ai niste indatoriri extraordinare.
incearca sa ti le planifici asa cum trebuie

| anna01 a răspuns:

Spune-i ca esti destul de matura pentru a-ti ordona viata.

| YLLL a răspuns:

So. exact asa patesc si eu cu tati [ca mami doarme]laughing)
Eu stau intr-o camera la calculator, iar cand aud ca iese tati din cealalta camera, repede inchid calculatorul si sar in patrolling on the floor dar este cand ma si prinde. iar in cealalta zii: "Sa nu te mai prind la ora aia ca ti-l arunc pe geam!" etc etc.laughing
Stiu ca-mi vrea binele dar calculatorul asta.parca are magnet laughing

| bernaaaaa a răspuns:

Zii mamei tale ca mai trebuie sa faci si tu unpic ce vrei si sa nu mai incarce totul in spatele tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta ce zice mama ta ca nu te invata de rau daca vrei sa iei sfatul meu ia si id de mess radutzu_boss