| aicipentrutine a întrebat:

E bine sa fac dus rece cand sunt transpirata, dupa sport?

Răspuns Câştigător
| AnonimGirl a răspuns:

Nu este bine. Te poti imbolnavi la plamani. Mai asteapta putin dupa ce faci sport. Cam 30 de minute. Te pup dulce. :*:*:* Fundita?

7 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Tu cam ce crezi? Asa, dupa judecata ta...

| justme97 a răspuns:

Categoric nu
poti raci sau...mult mai rau

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Nu, risti sa racesti.

| xAndraax a răspuns:

Nu pentru ca poti racii la plamani sau rinichi! cel imi bine e cu apa calda >big grin

| Bia_8599 a răspuns:

Nu, nici vorba. nu e nici sanatos iar si corpul se spala mai bine cu apa calduta dupa transpiratie.apa rece inchide porii.

| Turquoize a răspuns:

Nu este adevarat! Intradevar nu este bineee dar nu racesti la plamani! Crede`ma fac sport de 8 ani! si am 12! Nu este bine deoarece muschii sunt incalziti si poti face intindere... poti raci.da` nu la plamaniwinking

| alexdarck a răspuns:

Nu pentru ca te vei racii! funditahappy