| barbosu213e a întrebat:

E o fata pe care o plac ...si ea stie asta...cand are probleme vine mereu la mine ca sa o ajut,cand cedeaza psihic eu o ajut,sunt singurul care e alaturi de ea si cu toate astea ea vorbeste cu mine doar cand are nevoie de mine,in rest, ma ignora...
De ce?

Răspuns Câştigător
| Clytia a răspuns:

Pentru că știe că îi ești mereu alături și o susți, dar cu toate acestea, nu cred că te place. Nu ar veni la tine doar când are nevoie de ajutor, dacă ar simți ceva pentru tine.

4 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Că nu te place

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă nu te place. Te folosește, ca pe un ștergător de pantofi, combinat cu un pepene. Când nu-i cal, e bun și măgarul.

| Adrian5575 a răspuns:

Spune-i ca vrei sa fiti impreuna, nu astepta sa apara un miracol sau sa iti sara e in brate. Este bine ca o ajuti cand are nevoie dar trebuie sa mergi mai departe daca vrei mai mult.

| danbnz a răspuns:

Esti manta de vreme rea!