| powerslidelambo a întrebat:

Eram la liceu la un fel de ora si ne-au adus din mai multe clase, eu m-am asezat pe un scaun si iubita mea s-a asezat pe un scaun din fata mea(aproximativ). Dupa cateva minute a venit un coleg de-al ei langa ea, s-a uitat la mine dupa s-a intors si ii mangaia bratul si spatele, ea s-a ferit la inceput dar dupa l-a lasat sa puna mana pe ea. Nu e prima data cand acel coleg pune mana pe ea, o mangaie, alta data a luat-o brate. Intrebarea este: Pe viitor, ar trebui ea sa stea departe de alti baieti sau eu ar trebui sa intervin si sa le spun sa nu o mai atinga?

18 răspunsuri:
| anonima188888 a răspuns:

Eu zic sa te despărți de ea. E infidela. happy

| Nerex55 a răspuns:

Problema e la ea, nu la tine. Daca ar tine imdrajuns de mult la tine nu ar sta sa o pipaie altii. Fete gasesti, viata e lunga, si la iibita mea se dadeau multi camd eram la scoala si mai mult din cauza ca aveau ciuda pe mine nu pentru ca era cine stie ce frumusete.Iti recomand sa te desparti de ea cat mai curand pentru ca nu e bine sa ti o persoana ca ea langa tine chiar daca ti mult la ea

| GouDidodino a răspuns:

E foarte posibil ca si ei să-i placă, asa ca nu prea ai ce face. Dacă îi displacea cred ca reactiona într-un fel mai agresiv. E posibil sa-ti dea jet cat de curand

| mudokins78 a răspuns:

Eram la un fel de ora? un scaun din fata mea aproximativ.

| powerslidelambo explică (pentru mudokins78):

Un fel de ora pentru ca au venit oameni din afara scolii care nu erau profesori, parte dintr-un proiect antidrog si am zis aproximativ in fata pentru ca nu era exact in fata mea, dar o puteam vedea. Hai sa ajutam in loc sa ne legam de chestii inutile.

| Daniel323 a răspuns:

Ea stie ca este iubita ta?

| FolosescTpu a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa o intrebi pe ea ce si cum.
Desi sunt de parere ca nicio fata nu ar sta sa fie mangaiata decat in cazul in care ii face placere si nu o deranjeaza.

| alexalx1234 a răspuns:

E o terminata daca lasa alti baieti sa o pipaie. Desparte-te de ea. Nu merita nici negru sub unghie. Nu suport absolut deloc astfel de fete.

| powerslidelambo explică (pentru Daniel323):

Stia destul de bine.

| Daniel323 a răspuns (pentru powerslidelambo):

Tipa nu este serioasa in ce priveste relatia voastra.
Cauta-ti linistit altceva.

| powerslidelambo explică (pentru alexalx1234):

E o intamplare din trecut. Eu mai mereu dau vina pe mine pentru ca n-am curaj sa le spun la ceilalti sa nu mai faca asta dar cred ca m-as face de ras daca le zic ceva, imi imaginez ca ar rade toti de mine. Sa o pazezesc mereu mi se pare umilitor dar poate asa trebuie sa fac. nu stiu ce o sa fac daca mai am de-a face cu asa ceva.

| DarthNiger a răspuns:

O fata/femeie intr-o relatie care se lasa atinsa si mangaiata de alti barbati nu se poate numi femeie, eu zic sa o lasi.

| powerslidelambo explică (pentru DarthNiger):

Si nu toate femeile fac asa? Trebuie sa ma bat cu alti barbati, sa ii injur, sa ii opresc si eu nu prea am incredere sa fac asta, adica eu vad ca e vina mea o parte. Poate nu toate, dar mie ma si atrag astea mai petrecarete trebuie sa-mi gasesc o fata cuminte laughing

| anonimg a răspuns (pentru anonima188888):

De acord cu tine.

Dacă îți faci prietenă o fată ușuratică, fără educație, vei avea de suferit tot timpul cât vei fi cu ea.
Chiar și fără prieten, o fată nu trebuie să se lase atinsă de un băiat; cu cât mai mult că are prieten!
Ea nu știe că mâinile de care acum se lasă mângâiată se vor întoarce împotriva ei.
Tu iart-o; dar nu mai accepta prietenia ei.

| DarthNiger a răspuns (pentru powerslidelambo):

Nicio femeie nu trebuie sa se lasa atinsa de un alt barbat si mangaiata daca se afla intr-o relatie, nu a spus nimeni sa te bati cu alti barbati, poate ca fata e prea timida sa spuna ceva, insa nicio fata nu accepta sa fie atinsa de alt barbat daca se afla intr-o relatie, daca accepta atunci aceea nu e femeie adevarata.

| mgtow a răspuns:

Trebe sa intervii si daca nu intelege de buna voie folosesti pumnul, trebuie sa fi autoritar sa stie ala de frica altfel tu ai de pierdut

| mudokins78 a răspuns (pentru powerslidelambo):

Scuze!, ai dreptate. Cred ca ar trebui sa ai o discutie cu ea in privinta asta!

| Adry05 a răspuns:

Aia nu dă 2 bani pe tine laughing)) probabil ar ajunge să te înșele cu oricine care își petrece minim o oră încercând s-o cucerească