| powerslidelambo a întrebat:

Ar trebui sa stea fata departe de alti baieti sau eu ar trebui sa intervin si sa le spun sa nu mai puna mana pe ea?

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dar singură nu e în stare?

| TimmyTim a răspuns:

Nu ai precizat "cine e fata pentru tine/ce legătură ai cu ea?"
În cazul în care e prietena/"iubita" ta ar trebui sa o protejezi doar într-o anumita măsură, de redtul ar trebui sa se ocupe ea, dar din carte vad eu, din moment ce alții "pun mana pe ea" e semn ca ea nu îți e loiala, ca nu ar mai trebuii sa te intereseze ce face ea și sa o lași sa plece.
Un cazul în care nu e prietena/"iubita" ta nu ar trebui sa te intereseze, e viata ei, dacă ei asa ii place las-o sa fac ce vrea.