| Anahiteamo a întrebat:

Eu si cu un baiat suntem amici, dar uneori am impresia ca ma place si nu stiu ce sa fac. el imi spune ca nu ma place. oare cum as putea sal cuceresc? lui ii plac acele fete frumoase si sexy big grin

5 răspunsuri:
| Amrita a răspuns:

Bine. Uite cum sta treaba. Hai ca oricine se poate preface la inceput ca e sexy, ca e nu stiu cum. Dar daca tu nu esti asa cu adevarat? Nu ma refer la faptul ca nu esti frumoasa, ma refer la faptul ca poate nu iti place sa te imbraci cu fustite mini si cu bluzite stramte cu decolteu.Atunci ce faci? O sa te schimbi dupa el? Pai asta mai e ok?
Fii cum esti cu adevarat! Daca el nu te va observam fii sigura ca cineva o va face!

| ღ {кαтαℓуηα} ♥ a răspuns:

Pai daca iy plac fetele frumoase si sexy poate asa te vede si pe tine frumoasa si sexy... asa ca bravo tzye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atat de tare te-ai umilit in fata lui? Nu-l iubesti, doar il placi(presupun ca mai mult aspectul fizic te-a atras la el), si ii permiti sa te manevreze? Unde-ti e demnitatea? Acum ai devenit una din papusile de care s-a plictisit deoarece e mult prea obisnuita. Normal ca baiatul nu e atras de tine atata timp cat nu-l atragi fizic si stie ca esti moarta dupa el. Fii mai misterioasa, nu deveni marioneta sa.
Ce rost are sa te schimbi pentru cineva care isi intoarce privirile dupa fiecare fata cu decolteu si fusta mini? Distreaza-te, bucura-te de adolescenta in prezenta cuiva care merita.

| Iubescsaiubesc a răspuns:

Pai, daca ii plac frumoase si sexysmugnu stii ce ai de facut?happy. Fa'te cat mai sexy, priveste-l in ochi cand ii vorbesti, zambeste-i dulce, fa'l sa inteleaga ca'ti place de elhappy

| anna88 a răspuns:

Asa mi se intampla si mielaughing