| ioanaaaa21 a întrebat:

imi place foarte mult de un baiat si el stie asta. Dar lui nu ii place de mine sad si nu stiu ce sa fac! Il plac prea mult si va rog sa imi dati sfaturi cum as putea sa il cuceresc. Funda :*:*

Răspuns Câştigător
| Mickie611 a răspuns:

Unor baieti le place sa cucereasca, nu sa fie cuceriti. uite ce iti propun: daca stie ca il placi, incearca sa ii atragi atentia dar nu intr'un mod vulgar, insistent sau mult prea evident. de exemplu, poti sa te imbraci astfel incat sa il surprinzi(asta nu inseamna fuste mini si super decolteuri ca nu functioneaza de fiecare data, uneori chiar din contra), incearca sa faci glume bune cand e prin preajma, fii de acord cu el cand consideri ca are dreptate, contrazice'l cand crezi ca greseste(baietilor le place sa fie contrazisi de fete, dar ai grija sa nu exagerezi) uita'te la el cu subinteles...sunt multe de zis, le vei gasi pe parcurs si vei gasi singura solutii usor usor. Cel mai important: nu il bate la cap, combina timiditatea cu indrazneala, nu iti schimba tu caracterul pentru el, lasa'l pe el sa faca asta pentru tine! Sper sa reusesti:* Multa bafta, daca mai e ceva sau daca te mai pot ajuta cu ceva, ne auzim:* pupici

3 răspunsuri:
| LoL2000 a răspuns:

Nu.l forta o sa te urasca toata viata happy

| Ciuuf a răspuns:

Fac pariu ca esti o fata cu varsta cupprina intre 9-14 ani!
Daca spun adevarul parerea mea este sa uiti de el si sa te pui pe invatat!
Si chiar daca esti mai mare...
O SA AI TIMP TOATA VIATA SA-TI GASESTI UN BAIAT MAI FRUMOS!

| AalaBalaPortocalaa a răspuns:

Pai daca esti sigura ca nu te place....Nu prea ai ce sa faci...Dar totusi daca vrei sa il cuceresti, incearca sa ii arati cum esti tu, si sa petreceti ceva timp impreuna, poate ajungeti undeva. Bafta:X