| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a întrebat:

Exista cu adevarat copii care nu sunt iubiti de parintii lor? Acestia cum se comporta cu copii lor? Cum iti poti da seama ca un copil oarecare, pe care il intalnesti pe strada de pilda nu este iubit de parintii lui?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Cand este prost imbracat sau are semne de lovituri pe corp, plange sau e trist dar asa la ochiul liber nu e usor de aflat ci prin ce spune el dupa cum vorbeste.

4 răspunsuri:
| freakazoid a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=2uBTdk9Gqsw

In orice caz, exista parinti care le ofera copiilor orice isi doresc si tot nu isi iubesc copiii, asta e un exemplu de nepasare sau prostie sau inconstienta, spune-i cum vrei.

| AnaMica01 a răspuns:

Pai chiar exista copii care nici nu sunt doriti de parinti, si se nasc din prostia parintilor.Duc o viata grea, deoarece parinti nu le dau tot ce au nevoie si atunci cand ii vezi pe strada ii vezi tristi si chiar neingrijiti.....sunt loviti si batuti, si iti poti da seama cu usurinta ce fel de familie au...

| alexandraheart19 a răspuns:

TE ignora ii este indiferent ce faci tu si te cearta din orice motiv

| M3liyy a răspuns:

Cum sa iti zic..paii.....din cate stiu eu, parintii intotdeauna ii iubesc pe copii si ii iarta, iar cei care nu ii iubesc acestia nu se mai numesc din pacate parintii.