| alexfab33 a întrebat:

Exista o metoda legala pentru a strica viata unei persoane?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ia-l de barbat. Daca esti femeie. Daca esti barbat dai o camera plina cu rochii, bluze, fuste etc dar fara nici o oglinda pe pereti.

| R0R0 a răspuns:

Nu, nu exista.

| FemeiaPisică a răspuns:

De ce vrei acest lucru? Atât de mult te deranjează acea persoană? Mai bine găsește o metodă să îți faci viața cât mai frumoasă, nu dușmăni pe nimeni pentru că este pierdere de timp. Investește timp în bucuriile vieții, o să vezi ce repede o să uiți de acea persoană.
Uită de supărări, iartă.

| pufulescu a răspuns:

Da, sa dai acea persoana in judecata in mod repatat. O sa aiba belele si capul impuiat multa vreme de acum incolo.

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Da. Sa ii spui in fata toate defectele pe care le are. Dar nu recomand.
O zi frumoasa.

| Apac a răspuns:

In primul rând, nu exista o modalitate legală.
In al doilea rând, nu-ți irosi viața încercând a distruge alta, nu vei reuși. Daca chiar vrei răzbunare, si nu ții la legalitate, bâtele puțin, dar nu rău, sa nu-l bagi in spital, sau mai bine spargei cauciucurile.

| MGica a răspuns:

Faci ritualuri satanice pe el si-l blestemi. Nimeni nu te invinovateste pentru asta.

Glumesc, doar glumesc. Nu, nu exista.

| zzzmariazzz a răspuns:

De ce ai face asta?