| anonim_4396 a întrebat:

Exista tari in care pedofilia este legala?

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Da

| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

Una dintre ele?

| SG1995 a răspuns:

Da, in tariile arabe, dar si in UE o forma de pedo e legala, in multe state ai "dreptul" s-o pui cu una de 13 de ani.

| HazelEyes77 a răspuns:

Cred ca in Tailanda e legala. Nu ea cunoscuta pentru turismul sexual ...acolo multe chestii de genul sunt considerate normale inclusiv sexul cu minori. Mai sunt si alte state in Asia care nu privesc cu ochi rai astfel de lucruri. La un moment dat si Olanda s-a gandit sa legalizeze pedofilia impreuna cu multe alte deviatii precum zoofilia, necrofilia etc. Nu stiu daca a si reusit s o faca. Sper ca nu.