| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun psiholog online va rog?

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu stiu la ce ora ai pus intrebarea, sau daca colegA ti-a raspuns deja, dar acum, sunt aici! Pot sa te ajut cu ceva?!

| Haydee a răspuns:

Da.Ma poti contacta trimitandu-mi un mesajbig grin laughing

| mariana_7566 a răspuns:

Da dar cu bani

| mikilaina a răspuns:

Acceseaza www.topexperti.ro si vei gasi o lista cu cei mai buni psihologi online. Topexperti.ro este o platforma de comunicare care ofera consiliere psihologica online, prin chat. Sper sa gasesti ceea ce cauti, oricum eu vreau sa te felicit fiindca cauti raspunsuri pentru problemele tale psihologice. O seara placuta

| Calinnebunul a răspuns:

Https://www.ioanaflorea.ro face sedinte online, poti face programare direct de pe website-ul ei.

| psyholog a răspuns:

Da