| anonim_4396 a întrebat:

Exista Psiholog online?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da

| Superior a răspuns:

Adresa de contact : (responed with "kcidkcusi")
Dl. Psiholog : AlexGamer2
Sprijin oferit pentru :
+Dezvoltarea rautatii
+Dezvoltarea urii
+Dezvoltarea iubirii fata de capre.
Phone number : 0769696969
----------------------------------------------------------
Lectia 1 este prima si ultima lectie, si tocmai de aceea a doua este gratuita, pe cand prima costa un dinte.

| Andreeaaadc a răspuns (pentru Superior):

Interesata!

| Superior a răspuns (pentru Andreeaaadc):

Ok,da-mi pm,iti voi preda a doua lectie, pentru prima e nevoie de un dinte de aur, nu conteaza de unde. Daca reusesti sa faci progrese, lectia a treia te astepta, dar iti trebuie 500ml din sangele tau.

| Mayar a răspuns (pentru Superior):

Esti un porc, dar nu ma mir, in fond, esti barbathee hee

| Ionut_Sur_1987 a răspuns (pentru Superior):

Ce dracu e in neregula cu tine frate laughing Dezvoltarea iubirii fata de capre laughing)))))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, dar nu recomand. Nu poti stii ce oameni iti dau sfaturi, mai bine te duci la cineva de incredere, cu care sa vorbesti fata in fata.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Exista, dar nu recomand. Am intrat eu pe 7cups sa vorbesc despre frica de avion si am dat de o tipa care era interesata de cu totul alte lucruri, ma intreba daca am iubita si daca nu ma intereseaza o relatie online, chestii de-astea.

| JoleneSth20 a răspuns:

Sunt anul 3 la psihologie. Dacă te pot ajuta cu ceva, cu mare drag!

| Andreeaaadc a răspuns:

Aaa oarecum, eu recent am aflat de alegsatraiesc.ro, incearca

| Calinnebunul a răspuns:

Dacă ai nevoie de ajutor psihologic online, poți vizita https://www.ioanaflorea.ro și să faci programare pentru ședințe direct de pe platforma ei