| Namaparissia a întrebat:

Funda! Dau funda! Traiesc cu o mama plina de prejudecati care ma stoarce de energie si ma seaca de viata zilnic.Am incercat toate posibilitatile insa nu functioneaza, unii oameni nu sunt facuti sa accepte si alte mentalitati.Cum o pot ignora si cum ma pot determina sa nu ma deranjeze prezenta ei? Cum sa nu imi pese si sa ignor vorbele unei persoane care locuieste cu mine? Tin sa precizez ca nu vreau sa imi dati sfaturi, ori modalitati prin care sa ma aproprii de ea, nu ma intereseaza parerea voastra despre cum ar trebui sa fie relatia mea cu mama.Intrebarea este simpla si necesita un raspuns scurt si la obiect.Ii rog sa raspunda doar pe cei care cunosc/au trecut prin genul asta de situatie.Multumesc.

2 răspunsuri:
| Ryaaan a răspuns:

Deci,nu o bagi in seama o sa te lase ea ii ceri numai de mancare si bani...si gata

| Namaparissia explică (pentru Ryaaan):

laughing)Ma bucur sa ai simtit nevoia sa specifici si baniilaughing