| smartalogu a întrebat:

Gata, am gasit sa ma insor. Cine se ofera sa ne fie nasibatting eyelashes?

(Vreau sa ma insor, care ma luati si pe mine batting eyelashes?; Julyssa` a răspuns:
Hai ca te iau eu, ce sa ma fac cu tine.

Smartalogu`, utilizator TPU, o iei de buna voie si nesilit de nimeni pe Julyssa, utilizatoare TPU de sotie, sa o iubesti, respecti si bla bla bla toata viata?

...(raspunde aici) laughing

Da` tu, Julyssa?

Daaa, eu daa`!

laughinglaughing

Sa fi iubit, sa avem casa de piatra, copii frumosi si sa traim fericiti`! laughing)

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi pare rau dar singura nunta autentica de pe TPU e dintre mine si Teo. Si nici noi nu ne-am gasit nasi pe masura. Deci nu aveti sanse prea mari laughing

| Alisa a răspuns:

Casa de piatra virtualalaughing

| tyana a răspuns:

Daca vrei nasi bugetari, ma ofer.tongue

| Turquoise a răspuns:

Eu vreau sa fiu copilul fericitului cuplu puppy dog eyesbatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| madagascar a răspuns:

Vreau si eu sa particip la nunta, eu sunt fotograful, asta daca ma lasati si pe viitor dadaca pentru copii

| Klara a răspuns:

Sa traiasca nasa mare, fara numar de la mine, din partea mea, fara numar, fara numar, si de la Bercea Mondialu', se stie! Fara numar, fara numar, fara numar.

...si:

S-a furat mireasa! (-mireasa, mireasa, mireasa ->ecoul din microfon)

| Klara a răspuns:

In caz ca nu ti-ai dat seama, eu sunt lautara laughing

"Haideti pa sistem bengos, si la nasu' mare o dedicatie din partea lu' Fane de la Barbulesti, si pentru toate fetele din Barlad si toti dusmanii lorrrr"

| Abcfunny a răspuns:

Sunt eu nasica!:X

| veronyka a răspuns:

Frumoaă nuntă, frumos jurîmînt!

| smartalogu explică:

Da cum draga mea sa nu iti cer parerea. Si da, imi place. Daaaaaa, ia stai asa... nu cumva tu te referi la traditia conform careia nasu "probeaza" mireasa? Nasaaaaaaa, ia uite ce fac astia 2... rolling on the floor))))) (Scuze ca am rasp asa greu dar ma bagasem la un film).

| smartalogu explică:

App, sa votat nasa. Anka, te rugam sa te ridici in picioare si sa iti revendici premiul devil. De astazi esti "mama noastra spirituala", sa ne inveti la bine si mai ales la rau (in sensul bun adica rolling on the floor) devil rolling on the floor)))).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casa de piatrasmug
Si multi copiibatting eyelashes
As fi nasabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai baaa, stai asa ca acum`n direct are loc prima noastra cearta, da` asta cum vinee, alegi nasii asa fara sa`mi ceri opinia?waiting laughing

Eu aleg nasu`.whistling, tu nasa. D'acord?phbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ma refeream la aia cu nasu`...whistlingc
Bacemi` vrei sa ne fi nas?big grinlaughinglaughing
Se pare ca suntem a doua pereche de soti de pe TPU.\dancing Yuhuu`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa mai cred ca m-ai bagat in ceata complet.Cind ai aparut pe site te dadea-i foarte timid si nu facuse-i dragoste niciodata pina la venerabila-ti virsta ca sa constat acum ca ai facut progrese uimitoare. Ce repede se intimpla cite o minune domn'smartalogu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va invatlaughing
Multesmug
Doar sa ma ascultatibatting eyelashes)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Julyssa? eu sunt nasul tau. cel ce te-a botezat. vreau sa te cunun.pe legea noua. dar nu-i spune mirelui tau asta.nu e neaparat nevoie.sa vii sa-ti cumpar voalul de mireasa.esti in regula? sa intri cu voalul pe ochi pe TPU? ca de cand te-am botezat nu te-am mai vazut. spre rusinea mea, ca trebuia sa te conduc spiritual. da o voi face deacuma.va duc la popa gata.nasul plateste.