| smartalogu a întrebat:

Vreau sa ma insor, care ma luati si pe minebatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca te iau eu, ce sa ma fac cu tine.

Smartalogu`, utilizator TPU, o iei de buna voie si nesilit de nimeni pe Julyssa, utilizatoare TPU de sotie, sa o iubesti, respecti si bla bla bla toata viata?

...(raspunde aici) laughing

Da` tu, Julyssa?
Daaa, eu daa`!

laughinglaughing

Sa fi iubit, sa avem casa de piatra, copii frumosi si sa traim fericiti`!laughing

14 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Te iau eu, o sa fim primul cuplu de gay de pe site.

| Cσσкiє a răspuns:

Bună.
Dacă am 12 ani se poate? Bănuiesc că da... Intru şi eu în lupta pentru tine, te voi câştiga!batting eyelashes
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Mai astepti 3 anisori mititei pana implinesc varsta legala?batting eyelashes
Imi parasesc "barbatul" si te iau pe tinesmug
laughing

| User a răspuns:

Aalelulia, aleluia, aleluia...

| sergiu76 a răspuns:

Te-as lua eu dar pacat ca m-am luat cu Zana Zinelor si avem 2 copii si plus de asta ascultam muzica hose, ma simt fericit. ce sa zic? ai grija de tine si cand te intalnesti cu o fata, un pic de tupeu in plus, zi si tu ca ea.macar sa o saruti.si vezi ca acum se asculta house.gandeste

| smartalogu explică:

Era o gluma (doohhhhh... ) ma plictiseam... App, Julissa, ai fundita, m-a distrat f tare raspunsu tau, si da te iau rolling on the floor.

| smartalogu explică:

Sincer pana acum nu s-au batut nici macar 2 fete pentru mine, dara mite un baiat si o fata. Cat despre dany, nu mersi daca totusi o sa ma schimb vreodata la "bi" o sa te anunt fi sigur de asta.

| jojobg a răspuns:

Nimeni straight face
nenea asta nu e site social *** =]]
intra pe hi5 si cautati muiere dar nu provoca dureri de cap pe aici rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il prefer totusi pe Bent, ca face 100 m garduri si scoate la limita cu recordul.Deci in materie de pirleazuri n-are probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci ne declar sot si sotie.

Poti saruta mireasablushing.

laughinglaughinglaughing

>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Dany: Te rog frumos, sa-ti iei gandu`love struck m-a luat pe mine deja.batting eyelashes

@smartalogu`: ce zici?laughing cand s-a "batut" ultima data un baiat CU o fata pentru tine?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti varza

| Missin`you` a răspuns:

Oo nu mersidevil