| Teodorina240503 a întrebat:

Heei TPU am mare nevoie de ajutor happy
Dati-mi va rog niste idei de activitati cu toata familia( inauntru), gen pentruu seara in familie, care le poate face si un copil de 6 ani, si un adult de 40.

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Va jucati monopoly, rummy, va uitati la un film animat (ex frozen), jucati mima

5 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Pe situl jw.org sectiunea copii gasesti activitati in familie.Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca seara toata familia trebuie sa fie concentrata si pusa pe jucat cu un copil de 6 ani care ar trebui sa ajunga la nani.

In schimb, adultii se pot grupa si ies in gradina la o cafea, sa nu afume si sa trezeasca copilul, tot ce trebuie sa faci, este sa pomenesti ceva de schimbat preotul la biserica din sat fara voia lor, nimic mai mult.

Puneti un film romanesc, gen BD in actiune, si gata seara.

| OtakuShoujo a răspuns:

Jucati ceva ce stie toata lumea, vizionati un film.

| Laurentizyu a răspuns:

Raspucati Monopoly, sau un joculet pentru el pe net.ideea este ca este destul de mic.