| danielavinca a întrebat:

Hei am nevoie de ajutorul vostru... vine ziua bunicului meu ce cadou as putea sa ii fac nu prea vreau sa ii cumpar ceva

ma gandesc mai mult la ce as putea sa ii fac in casa... el implineste 70 de an deci va rog sa imi dati idei ce cadou as putea sa ii fac...

3 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Un ceas de perete cu poza ta.Asa ar putea sa te vada mereu big grin

| Casandra88 a răspuns:

Hey poti face un tablou de familie..De exemplu sa pui poze cu el, cu familia in decursul anilor...Il va impresiona foarte mult si tot odata ii va aduce aminte de multe amintiri. Sper ca te-am ajutat.happyBafta

| dany931 a răspuns:

Ai putea sai compui opoezie care sa o scrii intr-o felicitare facuta de tine happy