| Florina003 a întrebat:

Hei! Am nevoie si eu de niste urari de la multi ani pentru cea mai buna prietena.Am cautat si pe nat dar nu am gasit nimic ce sa-mi placa... happy

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu tot de pe net ti-as da. Dar daca nu -ti plac, ma retrag.

| Violleta2022 a răspuns:

Atunci compune ceva din sufletul tau, sa fie unic si sa-ti placa tie!

| vocea a răspuns:

Este ziua ta
Ce-ai degand sa faci cu ea?
De mancat nu da-i nimic
De baut ce sa mai zic!
Bani nu ai in buzunare
Dar ai prieteni de valoare.
La multi ani, draguta mea
Iti spune prietena ta.
NU gasesti alta ca ea
Alta ca si Florina.
Ca ti-e bine ca ti-e rau
Sunt langa tine mereu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa un 'roman' des intalnit pe retelele de socializare in care ii readuci aminte de clipele de neuitat alaturi de ea.

| Nectariu_Gabriela_2002 a răspuns:

Eu de ziua bff-ului am luat niste poze in care aparem amandoua, cateva poze de pe net gen "la multi ani nebuno", "te iubesc minionule" si pe viva video am facut un colaj cu poze iar la unele poze am scris "nu spun des asta dar..." "..iti multumesc..." "..iti multumesc pentru acesti 3 ani de prietenie"