| Stefania_Mara_1971 a întrebat:

Hei am nevoie urgent de ajutortrebuie sa le cumpar parintilor mei si surorii mele un cadou de craciun...Le am facut deja rama personalizata si perna ce as putea sa le cumpar?

Răspuns Câştigător
| Fumiko a răspuns:

Un parfum,s-au mai degraba un set, ceva decoratiune(globulet cu mos craciun in el)o lumanare foarte draguta imtr-un suport, haine, ceva cosmetice, daca le sti gusturiile.Un tablou cu toata familia.

3 răspunsuri:
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Fructe.

| Pizzaislife a răspuns:

Parfum,bratara argint,husa telefon,dulciuri,ceas,glob cu mesaj scris cu marker pentru sticla,cana cu specific,farfuriecu specific, decoratie gen casuta ce led sau set lumanari, tricouri cu specific sau haioase, papuci de casa pufosi, set make-up

| Dumitrescu_Emanuel_1974 a răspuns:

O felicitare cu patos si dragoste scrisa de tine astfel îți exprimi dragostea prin cuvinte