| Heloooo366 a întrebat:

Hei, am o relatie de 5 luni, acum cateva zile verisoara lui a avut majorat si eu nu am vrut sa ma duc, deoarece acum o saptamana m-am operat, si cum nu puteam sa dansez, am refuzat sa ma duc. Si el s-a suparat oarecum pe mine. De cateva zile este tot mai rece, nu prea ma mai suna, si mai nou imi spune de fostele lui iubite. Credeti ca este posibil sa ma insele? P.s el s-a mai vazut cu alte fete in timp ce statea cu mine.

Răspuns Câştigător
| Nnatallya a răspuns:

Can pronunti cuvantul "iubit" primele lucruri la care te gandesti ar trebui sa fi.e "iubire, respect, sinceritate, fidelitate si siguranta". Iar in descrierea ta nu prea pare ca el sa fi.e asa cu tine. Adica s.a m.ai intalnit si cu alte fete, m.ai e si rece si nici nu ii m.ai face placere sa vorbeasca cu tine. S.au daca a gasit la acel majorat o alta fata? Cel m.ai bine du.te la el si spune-i toate astea in fata fara sa i.ti fi.e teama.,. Ori cu tine ori de loc

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cine stie ce in capul lui, fara dovezi nu poti afirma nimic, sunteti maturi conversati

| WaterDrop a răspuns:

Probabil dorea sa ii fii alaturi la acest eveniment important pentru el si a fost dezamagit si incapabil sa inteleaga de ce nu ai putut merge cu el.

Dar! La ce te referi cand spui "s`a mai vazut cu alte fete"? :O

Poate ar fi o idee buna totusi sa-l lasi, nu cred ca este o relatie bazata pe iubire din partea lui si ti-ar fi mai bine daca ti-ai gasi pe altcineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"El s-a mai vazut cu alte fete in tim ce statea cu mine"

Esti cazuta in cap?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu puteai sa te duci fara sa dansezi?
Puteai sa-i spui ca nu poti dansa, si daca vrea sa mergi asa, fara sa dansezi, si daca accepta, te duceai.Trecem peste.
Da, e posibil, pentru ca s-a mai intamplat de mai multe ori dupa cum zici tu.Dar e posibil sa nu. Oricum e imatur baiatul, si la fel esti si tu.(fara suparare)
O zi buna!

| Xdenis2004X a răspuns:

Da,te insala,daca iese un baiat cu o alta fata cand e cu alta, inseamna ca o inseala, mai bine desparte-te de el, si gaseste-ti altul mai bun, care sa stie ce este "dragostea" si sa nu te insele.

| cipimoga a răspuns:

Bună nu știu ce sa zic se poate sa te însele pe tine cu altele fete ăsta rămâne de văzut sa purtați o discuție intre voi doi