| ♡ No Name -->An0nim;x! ♡ a întrebat:

Hei. Este vara si peste o saptamana parintii mei vor intra in concediu. Imi doresc foarte mult sa mergem la mare insa nu stiu ce oferte rentabile pot gasi. Suntem 3 persoane. Cine ma poate ajuta sa imi dea site-uri cu cele mai bune oferte va rog frumos :*. Promit sa dau fundita raspunsului care mi-a fost de ajutor. Va multumesc inca odata si astept cat mai multe respunsuri happy.

4 răspunsuri:
| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Http://www.litoralulromanesc.ro/......-rubin.htm
e din bulgaria. daca vrei sa mergi copii pana in 14 ani e gratis
eu am fost la all inclusive...deci nu dai nici un ban pe apa sau mancare :)

| Alex_9605 a răspuns:

E cam sfarsit de sezon, logic ar fi ca preturile sa scada putin.Mergi direct la mare si studiati acolo ofertele.

| inginer a răspuns:

Nu e deloc sfarsit de sezon - e in plin sezon - pana la sfarsitul lui august. Cauta cazare aici: http://www.cazare-particulari.ro/