| Luca_Cristina_1999 a întrebat:

Hei! Ma puteti ajuta cu un mesaj va rog. Mama ii prietena cu niste oamenii din america si mo pus sa le trimit un mesaj ni n-am nici o ideea ce sa ii scriu

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vai! Nu le scrie nici un mesaj. Am citit de doua ori pana sa inteleg ce ai scris.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca maica-ta nu are ce sa le zica ce rost are sa le trimiti un mesaj doar ca sa fie trimis.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Referitor la ce? E vorba de felicitarile de Craciun? Ca daca ar fi doar o informatie de trimis, ti-ar fi spus despre ce este vorba. Daca e pentru sarbatori, cauta pe net, sunt multe mesaje.