| dragutza a întrebat:

Cum scriu un mesaj aici pe TPU sa-l trimit cuiva, am incercat dar imi apara ca daca vreau sa trimit trebuie sa ma uiti in inbox...nu inteleg nimic, ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mergi la pagina userului respectiv, sub poza care il reprezinta ai "adauga prieten" si " trimite mesaj " da clic pe "trimite mesaj ", scrii mesajul si il trimiti.

| mada. a răspuns:

Inainte sa poti trimite, trebuie sa confirmi adresa de mail...adica sa-ti verifici mailul... daca nu gasesti in inbox la mail cauta la spam...si ultimul mesaj trebuie sa fie de la TPU.si cand ai ajuns in acel mail.trebuie sa dai un simplu click pe linkul de acolohappysi pe urma poti trimite mesajebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa activezi mesageria.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut ce mai faci cum la chisinau cind mai vii pe la pirlita