| oAaaNaa a întrebat:

Hei.o prietena a mintit-o pe masa ca are menstruatie.iar acum nu stie cum sa faca sa aiba asa cevalaughingAs vrea sa pot sa o ajut. Aveti vreo solutie?

Răspuns Câştigător
| SmartLie a răspuns:

Sa spuna adevarul.

P.S.: Mai e o solutie: sa ii de-a alta fata absorbantul! rolling on the floorrolling on the floor Pare comic dar poate functiona.

| oAaaNaa explică (pentru SmartLie):

Hei.dar tu cati ani ai? prietena mea are 11 ani jumate

| SmartLie a răspuns (pentru oAaaNaa):

Eu 14.

| oAaaNaa explică (pentru SmartLie):

Da-mi id tau.

| Liviu a răspuns (pentru SmartLie):

Doar comic? mie mi se pare si putin gretos(putin mai mult, nu?)

| SmartLie a răspuns (pentru Liviu):

Da. dar fara sa si-l puna smug ..doar sa zica. ca a fost al ei.laughing

| oAaaNaa explică (pentru SmartLie):

)laughing)

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Să spună adevărul...?

| DNSK a răspuns:

Cum s-o minta cu asa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glumesti?

| SimonaQs a răspuns:

Ar trebuii sa -i spuna adevarul..Asa e cel mai bine... Apropo cati ani are prietena ta?

| Smiley97bla a răspuns:

Nu se poate să îi vină mestruația forțat doar pentru că ea dorește asta.
Ea vine când organismul e pregătit.
Cel mai bine ar fi să o sfătuiești pe prietena ta să spună adevărul..asta doar dacă nu pică vreo minune" din cer să îi vină ei menstruația.

Peace happy

| MyKy08 a răspuns:

Cati ani are prietena ta?