| Juliiia a întrebat:

Hei! Peste 2 zile fac 2 ani de relatie cu iubitul meu, si am nevoie de un mesaj special sa il scriu pe o felicitare! FUNDITA! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ionela_Otylya_1992 a răspuns:

Te iubesc la fel de mult ca in prima zi, te voi iubi tot restul vieti mele esti o persoana speciala, nu nu tu esti cea mai speciala persoana din lume esti unic te iubesc

5 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Ce-s cu toate prostiile astea pe care le văd zilnic? Nu poţi să-i scrii tu cu mâna ta? Ai nevoie de cineva să-ţi spună ce prostii să-i scrii în felicitare?

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut.

Îţi spun un proverb din care încearcă să desprinzi singur/ă ideaa:
"Mai bine o inimă fără cuvinte decât cuvinte fără inimă".

Cele bune!

| Park1Suin a răspuns:

Fa-mi o favoare...fii cel mai fericit adolescent din Lume.

| GmVenNo a răspuns:

BUNA Juliiia. spune-i exact ce simti, fii naturala.

| Trolozaur a răspuns:

Draga*insertnamehere*, Stiu ca suntem de 2 ani impreuna dar eu avand imaginatia unui cartof am nevoie de ajutorul unor straini ca sa imi exprim sentimentele fata de tine.