| Tatyanayo a întrebat:

peste cateva zile este ziua de nastere a fratelui meu si vreau un mesaj special nu sitiu ce sa ii scriu pe felicitare nu am idee, fara raspunsuri gen " spune ceea ce simti" primul raspuns fundita! :*

2 răspunsuri:
| ChristtineA a răspuns:

Hei. ii poti spune asa :
Hei frate, astazi s-au implinit X ani de cand ai ajuns pe lume.
Stii ca nu sunt eu aia cu sentimentalismele dar vreau sa stii ca indiferent de ceea ce vei face ramai fratele meu, si te iubesc neconditionat. Iti spun un sincer ''La multi ani! '', sa fii fericit, iubit sanatos, tot ce iti doresti!
Sper ca te-am ajutat.

| girlllpwp a răspuns:

Poti spune asa: iti multumesc ca ai fost mereu alaturi de mine nu stiu ce m.as face fara tine esti cel mai bun frate din lume si nu te.as schimba cu nimeni pentru nimic
sper sa.ti placa:* funda?