| anonim_4396 a întrebat:

Hei!kiss Spuneti-mi si mie niste filme istorice! big grin

Răspuns Câştigător
| inflicted a răspuns:

Uite,pe mine m-a impresionat Ioana D'arc.Mi-a placut la nebunie.
Altele ar fi:
~Lista lui Schindler,Ultimele zile ale lui Hitler, Apollo 13, Carele de foc,Ghepardul,Spartacus,Toti oamenii presedintelui,Mihai Viteazul,Fratia lupilor,Intoarcerea lui Voda Lapusneanu,Dacii,Viva Zapata,Drumet in calea lupilor,Drumul oaselor,Pintea,Regina Margot,Columna,Marea evadare,Glory, Neamul Soimarestilor, Revolta de pe Bounty... si multe altele.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Troia 300 si gladiatorul

| Gugunica a răspuns:

Pe aripile vintului
Neamul Soimarestilor
Fratii Jderi