| anoon a întrebat:

Acum aproape 2 luni am facut petting cu iubitul meu. A folosit prezervativ(nu stiu cat de bine l-a pus). Oricum nu a fost penetrare de niciun fel, doar petting. Ciclul mi-a venit regulat. Dar eu am un metabolism foarte bun si nu ma ingras dar de atunci am inceput sa fac burta, putin ce-i drept. As putea fi insarcinata?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu esti insarcinata, stai linistita.

| anoon explică (pentru Brigaela):

Sper sa nu..de la ce m-as fi putut ingrasa?

| Brigaela a răspuns (pentru anoon):

Cand depasesti perioada pubertatii se mai schimba metabolismul.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum crezi ca poti fi insarcinata daca nu ati facut sex? Mare-i gradina! Intai faceti prostii si apoi va informati.In loc sa faceti invers.

| Pacala a răspuns:

Nu.