| anonim_4396 a întrebat:

Hei,TPU! Am nevoie de ajutor. Am cumpărat un ceas de pe internet pentru el. Dar, nu am primit cutie la el. In ce as putea sa il pun? Cu ce as putea sa inlocuiesc cutia?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Exista peste tot aproape tot felul de cutii de toate marimile exact pentru lucruri de genul. In special in magazine gen Pepco, Jumbo etc.

| b3atryss a răspuns:

Cumpara.ti o cutiuta draguta..se gasesc in multe magazine.

| IoanaaaElisa a răspuns:

Cumpara tu o cutiuta drăguța de undeva și îl pui acolo sau de nu îl împachetezi frumos și îl dai asa