| Sabinanicole006 a întrebat:

Cum pot sa o conving pe mama sa ma lase sa imi cumpar pisica?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Promitei ca folosesti manusa in fiecare zi sa nu lase par in casa, o inveti sa faca la wc & ii tai unghiile sa nu zgarie nimic

| Adry05 a răspuns:

Adu una de pe stradă în casă spunând în ce condiții groaznice ai găsit-o, works every time

| Mosotti a răspuns:

Nu o sa o convingi, motivele pentru care nu vrea sunt destul de justificate, lasa par de nu se poate peste tot care poate sa-ti intre in plamani fara sa-ti dai seama! Miroase urina in baie chiar daca face in nisip, nu e asa usor. Si chestiile astea o deranjeaza.

| Marian7777 a răspuns:

Încearcă să îi arați cât de mult îți dorești să ai o pisică și că vei face orice pentru ea, că vei avea grijă de ea!

| Anonimfath555 a răspuns:

Spune.i că vei avea grijă de ea, te vei ocupa să fie cuminte și de igiena sa