| Swetlly122 a întrebat:

Daca vezi pe cineva conectat tot timpul pe WhatsApp chiar și la ore târzii cum ar fi 02:06 înseamnă că are pe cineva?;( O iubita ceva?

13 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

înseamnă că sigur are date mobile nelimitate

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu, eu am prieteni cu care vorbesc și la 5 dimineața dacă sunt trează sau mă mai trezesc și trimit un meme cuiva.

| Apokales a răspuns:

Poate inseamna orice daca este pasare de noapte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești un pic geloasă sweetly. Cine-i băiețelul? happy

| Swetlly122 explică (pentru anonim_4396):

Chiar sunt Snupi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Swetlly122):

Scrie-i.

| Dandinelle a răspuns:

Daca saracul primeste notificari noaptea si se trezeste si le verifica.
Iti place sa te complici cu intrebari de genul? Invata sa fii sincera cu tine, nu spun in sens rau, te ajuta. Intreaba-l ce te macina direct pe el.
Nu uita ca in ultimul timp, cam toti stau in casa si si-au schimbat rutina zilnica, le e greu sa se adapteze somnului, si stresului momentan. Posibilitatile sunt multe, dar daca-ti place sa te plimbi in barca lui daca si parca atunci poti gasi niste raspunsuri mai surprinzatoare decat ca ar avea o prietena.
Vorbeste, scrie-i, nu te ascunde in spatele telefonului, daca vrei sa comunici cu el. E mai sanatos asa si pentru tine, decat sa-ti faci scenarii si scenarii.

Răspuns utilizator avertizat
| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

De unde naiba să știm ce înseamnă? Și cât de bolnav să fii să stai tot timpul cu ochii pe o altă persoană? Asta presupune ceva probleme psihologice.

| Zorn a răspuns:

Poate are insomnii. happy

| AlexMh a răspuns:

Nu... inseamna ca are internetul pornit. Iar 2:06 nu e chiar asa tarziu happy

| uchihasasuke09 a răspuns:

Poate s-a obisnuit sa stea tarziu, nu are chef sa doarma sau vrea sa vorbeasca cu cineva.Mai poate fi si de la internet ca ii pornit. Daca nu te evita si va intelegeti bine nu are rost sa te gandesti.

| RavenNymph a răspuns:

De ce ar însemna că are pe cineva? laughing Nu mai are voie omul să aibă prieteni?