| Lulu_Iulia_1989 a întrebat:

Hei TPU, m-am despartit de un baiat si acum e suparat pe mine... vreau sa ma ierte si daca ma iarta o sa fiu din nou cu el, ce sa fac?
Dau Funsa!

Răspuns Câştigător
| BrscEln12 a răspuns:

Baietii sunt fraieri. 'Unii'
te castiga..de vrajeste.te face sa te indragistesti si dupa da cu piciorul. In viata ta sa nu-ti ceri scuze unui baiat. Ar fii prea penibil. Daca e interesat de tine.te asigur ca va veni singur. Daca il iubesti lupta. Mai ales, fii sigura ca e o perosana care merita. Nu te lasa pacalita de ori cine.
Bun..raspunsul intrabarii tale este ' Asteapta sa vina el la tine. Nu tu la el. Sau macar, intreaba-l..deschide subiecte
.fii romantica. ceva gen' uite ce ai pierdut prostule' laughing
Sper ca te-am ajutat. :*

5 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Da-i spaga.

| AtateaConditii a răspuns:

Pai daca vrei sa fi din nou cu el, care e problema? Vrei sa te ierte dar sa nu mai fi-ti impreuna sau cum, ca nu inteleg?

| mont a răspuns:

Vorbeste cu el, invita-l in oras si vezi daca mai e interesat de tine.

| Pufoseniiee a răspuns:

Esti cam mica pentru baieti, nu crezi?

| marian951 a răspuns:

Daca nu vrei sa mai fii cu el spune-i ca vrei sa fiti doar amici si atat. Daca vrei sa fii cu el doar spune-i ca din moment ce e suparat clar ca nu-i place despartirea.