| FuckOff_4830 a întrebat:

Hei TPU mai stiti cumva site'ul acela in care faceai un test cu intrebari despre personalitatea ta si il dadeai prietenilor sa'l rezolve sa vezi cine te cunostea cel mai bine la final erau rezultatele in functie de punctele acumulate. DAU FUNDA!

[ scuzati cateogoria` ]

17 răspunsuri:
| Daria163 a răspuns:

Situl este clopotel.ro si acolo sunt tese de personalitate uite aici:http://www. clopotel.ro/funny/teste/teste-online si sunt teste de iubire psihologice si multe altele! Sper ca ti-am fost de folos! O zi buna!

| Eille2EtcnupD a răspuns:

Nu, nu este clopotel acel site, stiu clar. si eu il cautam candva, ca mi l-a dat o prietena... dar sincer nu ai situ, si mi-l daduse acum 5 ani.laughing dar daca il gasesti sa ma anunti, si daca il gasesc te anunt

| Daria163 a răspuns (pentru Eille2EtcnupD):

Ba este clopotel. Uite aici link : http://www.clopotel.ro/funny/teste/teste-online

| Eille2EtcnupD a răspuns (pentru Daria163):

Da, e adevarat. clopotel are o sectiune pentru teste amuzante. dar nu asta e raspunsul la intrebarea ei. ea nu poate sa "construiasca" un test pe clopotel. eu iti zic ca din cate am vazut
sper sa iti dai seama si sa nu te certi cu mine pe aceasta teme. app: Hristos a inviat!

| Eille2EtcnupD a răspuns (pentru Daria163):

Tema*

| Daria163 a răspuns (pentru Eille2EtcnupD):

Adevarat a inviat!happy Da asa este, raspunsul tau este bun!

| Eille2EtcnupD a răspuns (pentru Daria163):

Merci pentru intelegerelaughing))love strucklove struck

| Daria163 a răspuns (pentru Eille2EtcnupD):

Cu placere.As vrea sa gasesc si eu situl ala.

| Daria163 a răspuns (pentru Eille2EtcnupD):

Da super! Mersi pentru ca mi-ai raspuns... Sper sa primesti FUNDA.

| Eille2EtcnupD a răspuns (pentru Daria163):

Cu placere... din pacatre nu stiu daca o sa imi dea funda, chair daca raspunsul meu e bun, pentru ca am raspuns acum mult timp, si tot nu mi-a oferit "premiul"crying

| Daria163 a răspuns (pentru Eille2EtcnupD):

Daca as fii in locul ei ti-as fi dat Funda.

| Eille2EtcnupD a răspuns (pentru Daria163):

Multumesc

| Eille2EtcnupD a răspuns:

Http://www.isondaje.ro
asta e? eu asa cred:x:x sper ca te-am ajutat

| AllyAlexaMarya a răspuns:

Poate fi:teste online clopotel

| Diiiia a răspuns (pentru AllyAlexaMarya):

Nu nu este acela nu mai stiu cum se numeste:@

| AllyAlexaMarya a răspuns:

Poti da la teste online clopotel nu stiu daca acesta e dar incearca