| Tory92 a întrebat:

Hei,TPU! Sunt noua pe aici si asta este prima mea intrebare big grin
Exista o fata, care crede ca suntem cele mai bune prietene si nu ma lasa in pace, as vrea sa fim prietene..si atat, dar ea mereu ma streseaza.
Cum sa-i spun ca nu vreau sa fim "B.F.F"?
Cel mai folositor raspuns primeste funda!

2 răspunsuri:
| ღÐelly a răspuns:

1.spune-i ca ai o Bff
2. Spune-i ca nu ai nevoie de o Bff, pur si simplu ai mai multe
3. Explica-i ca te streseaza si ca te cam deranjeaza
(ceea ce prefer eu). Explica-i ca vreti sa fiti doar prietene deoarece(gaseste tu un motiv)... Sper ca te-am ajutat :*

| Assy99 a răspuns:

Spune-i pur si simplu ca te deranjeaza acest lucru, ca nu iti doresti o "B.F.F", spune-i ca vrei sa fiti doar amice, daca se va supara asta e, ii va trece.