| Alisutzaa a întrebat:

Am o prietena foarte buna. este una dintre cele mai bune prietene. dar mai am si alte B.F.F si este prea geloasa si se supara repede... ce ar trebui sa fac ca sa nu o pierd?

Răspuns Câştigător
| libellvle a răspuns:

Incearca sa petreci mai mult timp cu ea... Daca ea vrea (de exemplu) sa mearga la cumpatraturi cu tine, incearca sa nu o refuzi.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leag-o cu o sfoară de tine.Aşa nu o vei pierde.winking

| xtembix a răspuns:

Sa fii ''BFF'' mai mult cu ea, si eu as fi geloasa in locul ei. Iesi mai mult cu ea, vorbeste mai mult cu ea ca sa nu se simta data la o parte.