| oanaoana8848 a întrebat:

Hei! Vreau niște sfaturi va rog mult! Azi m-am certat cu mama mea, ea e în Italia și eu în România, mâine e ziua surorii mele și i-am zis dacă mă lasă să mă învoiesc la prima ora și a zis nu (învăț după-amiază). M-am saturat de ea, nu ma lăsa să fac nimic, mă ceartă din orice și tot are pretenții de la mine să învăț perfect, eu învăț foarte bine dar ea vrea mai mult, m-am saturat ca niciodată să nu fie mulțumită, vreau un sfat ce să fac? Cum s-o conving să mă lase să lipsesc o ora.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu-i mai spune chiar totul.

| blAster85 a răspuns:

Nu o anuntahappysimplu

| ajutoratorul a răspuns:

Nu te stresa, nu-i mai spune absolut totul dar tine-te de invatat.

Cunosc si eu asa, fa ce consideri ca e bine, nu-i o tragedie sa lipsesti de la o ora.