| Kámέℓíá a întrebat:

Heii.am nevoie urgenta de niste sfaturi,:*. eu am gasit un baiat pe care il plac si el la fel.aseara m-am intalnit cu el si m-a tinut in brate, de mana si era sa ma sarute dar nu prea l-am lasat, iar azi pe la 7 merg in centru la un suc, cum sa fac ca sa se indragosteasca mai mult de mine, si sa faca mult mai multe chestii? :* fundita Primul raspuns, Primul bun are fundita:X

Răspuns Câştigător
| DidiChanx3 a răspuns:

In primul rans pentru ca nu l-ai salat sa te sarute atunci probabil azi nu va mai incerca sau cine stie? oricum cel mai important e sa fi tu insati sa-i zambesti sa ii vb deschis si cel mai important nu il fa sa se simpta in plus cum ar fi ca mergi cu prietenele tale si m pe el nu-l mai bagi in seama happy succes :*

2 răspunsuri:
| MaryMarya14 a răspuns:

Incearca sa iesi mai des cu el si incearca sa te aranjezi foarte bine in asa fel incat sa il atragi, astfe te va iubi mult, mult si s-ar putea sa faca mai multe chestii :*...

| xAdda a răspuns:

Paii dka il plaki cu adv te dai si tu la ellaughing si il lasi sa te sarute etc etc etc orkm dka si el te place cu adv o sa te int dka vrei sa fi cu el orkm mult norookk:*