| barbie251 a întrebat:

In septembrie este nunta mamei celei mai bune prietene si sunt invitata, dar nu stiu cam cati bani ar trebui sa dau :-s. Ma puteti ajuta? Nu vreau sa fie nici foarte putin, dar nici nu imi permit sa dau 500 de lei..Va rog puppy dog eyes ps. am doar 15 ani si merg singura, fara parinti big grin

6 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Tinand cont de varsta pe care o ai si ca mergi singura si ca e si cea mai buna prietena ai fi putut sa mergi fara sa dai nimic. ca sa nu te simti insa aiurea iti poti permite sa dai exact cat costa meniul, asa ca intreaba-ti prietena cat e meniul si atat dai.

| AliGab a răspuns:

300 lei este suficient

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Depinde și locația...
Dar poți să zicem 300 lei

Răspuns utilizator avertizat
| 7800Fahrenheit a răspuns:

In cazul in care mergi singura este simplu... O suma de 300-350 de lei este mai mult decat de ajuns! happy

| RunaRapp a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa dai vreo 250 de lei happy