| AdInA91 a întrebat:

Vreau sa'i fac un cadou celei mai bune prietene si nu stiu exact ce sa'i cumpar
Ma puteti ajuta(fundita)

Răspuns Câştigător
| DenisukuDeniii a răspuns:

Depinde de suma pe care o ai si de preferintele ei. Daca iubeste animalele poti sa ii iei ceva din plus sau daca e genu coketa iai un set de farduri, niste accesorii, un parfum. Daca e genul Funny iai un tricou cu un imprimeu amuzant. Daca ea pretuieste lucrurile facute manual fa un colaj care sa cuprinda toate amintirile voastre exprimate prin poze.

8 răspunsuri:
| Carlene a răspuns:

In acest an s-a intamplat ca niciodata.
Eu i-am cumparat prietenei mele un set de argint si ea mie acelasi lucru. laughing
Iti spun sincer, nu am vorbit despre asa ceva, nu am batut apropouri...nimic.

| claudiaaas a răspuns:

Hm...sa ii cumperi ceva...ew ma gandeam,ai putea sa faci o bratara a prieteniei, sper sa.ti fie de folos raspunsul meu, succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cine vrei sa iei cadou?waiting

| AdInA91 explică (pentru anonim_4396):

Oare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AdInA91):

Dacă ştiam nu te mai întrebam raised eyebrows

| AdInA91 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca'ti dai singura seama:p

| anonim_4396 a răspuns (pentru AdInA91):

Nu..chiar n.am habar

| Cadouri_Ambalaje_1978 a răspuns:

Pot sa sugerez ambalajul pentru cadoul tau:
http://pkg.ro/category/cutii