| Swetlly122 a întrebat:

Heii TPU! Ce e in neregula cu Badoo, mi-am făcut cont acum 25 min și deja am 255 de voturi, multe vizite și multe mesaje. Nu am pus nimic indecent, doar o poză cu fata mea.Așa drăguță sa fiu?

18 răspunsuri:
| Kevinn2000 a răspuns:

Poate sunt prea mulți băieți...

Răspuns utilizator avertizat
| Adry05 a răspuns:

La cati disperati is pe site-urile de genu. laughing))

| RAY a răspuns:

Ia sa vedem profilul si noi

| Swetlly122 explică (pentru RAY):

Pai nu știu să îl las aici

| RAY a răspuns (pentru Swetlly122):

Dai copy profilul tau paste here

| bradysandro a răspuns:

Eu cred ca e un site cu profile fake.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu neapărat drăguță, e de ajuns să arăți a minoră.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

P.S. dacă erai așa drăguță, crezi că aveai nevoie de Badoo și Tinder? sad

| Swetlly122 explică (pentru supadeceapa):

Dar eu sunt drăguță, și da chiar arat a minora dar ce legătură are?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru Swetlly122):

Pedofili.

| Swetlly122 explică (pentru RAY):

Ester, 19, Poenandre https://bdo.to/u/8J9fQNRPk3_vCa7h

| RAY a răspuns (pentru Swetlly122):

Ai o fața cam plinuta, ori ai rententie de apa ori trebuie sa slabesti, in rest esti draguta, fața simetrica, daca slabesti ai fi mai frumoasa, atragatoare

| Andreeush a răspuns:

Sunt mulți disperați după aventuri pe badoo, eu zic să ai grijă.

| Swetlly122 explică (pentru Andreeush):

Pai mi am închis contul fiindcă mi ai dat și eu seama că sunt mulți disperați și dubioși.

| sunmetal11 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce va expuneti copiii pe site-uri de socializare!

| mgtow a răspuns:

255 disperati sa te penetreze de aia e internetul. Daa erai grasa tot te cautau

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Asa e pe astea, sunt tot felul de barbati. laughing)