| AlexaNico a întrebat:

Stie cineva daca mesajele de pe Badoo sunt adevarate? Am facut cont (gratuit, nu am pus poze inca) acolo, insa imi cere sa pun poze inainte sa pot vizualiza acele mesaje de la straini.Am facut contul doar de curiozitate, nu as vrea sa pun poze, inca.

1 răspuns:
| misusoft a răspuns:

Badoo-ul te "obliga" sa pui poze ca sa poti vedea si pozele celorlalti. Ca sa vezi alte detalii ale celorlalti si sa activezi alte functionalitati ale siteului va trebui sa iti cumperi (card, paypal, sms) ceva credit pentru siteul lor.
Sunt si persoane reale acolo, insa cred ca sunt si boti care vor sa te pacaleasca sa cumperi credite (gen: un baiat, poza faina, zona in care esti tu vrea sa te intalneasca, cumpara credit sa vezi cine e laughing ).

Cam asa functioneaza, sper sa iti fie de folos.

Tu decizi daca vei continua sa folosesti badoo sau ramai la retelele de socliaizare consacrate.

O zi faina, Misu