| morena a întrebat:

Ajutoor! Am o problema in folosirea netului! Intru aici doar ca sa -mi ocup, timpul liber, si asa limitat! Deci mi-am facut, naiba stie de ce, profil pe facebook! De acolo, tot naiba stie de ce, mi s-a facut profil pe badoo! Iar acum ploua cu mesaje de la barbati necunoscuti, ce i-mi cer prietenie! Cum sa fac sa mi se stearga acel nenorocit de cont, pe care mi-au transferat si singura poza ce o am pe facebook! Plz, spuneti-mi ce sa fac, sa sterg contul, pana nu vede sotul meu, sa creada ca eu vreau asa ceva! Eu sterg mesajele dar mereu vin altele!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in mailul pe care l-ai primit de la badoo iar acolo ai un link pe care trebuie sa-l urmezi. intra pe acel link si ti se va cere parola. daca activezi acea casuta cum ca ti-ai uitat parola ei iti vor trimite un mail prin care iti vor cere sa iti schimbi parola. Dupa ce intrii pe linkul ce ti l-au trimis pentru schimbarea parolei si dupa ce ti-ai schimbat parola intra pe www.badoo.com acolo introdu adresa de mail si noua parola iar apoi intra la setari si la setari in stanga iti apare stergere cont. succes. mie mi-a functionat.

7 răspunsuri:
| morena explică:

Nu vreau sa-mi sterg contul pe facebook! Am reusit totusi sa-mi blochez primirea emailurilor! Nu reusesc sa sterg acel cont, pentru ca mi da parola incorecta si numai de pe facebook pot sa intru!
E o mare tampenie! Nu pot face nimic!

| sonya a răspuns:

Buna. Intra pe site-ul respectiv si vezi potilitica lor de stergere a conturilor. Sau e posibil sa te fi abonat din greseala. Cauta in e-mailuri primite in josul paginii dezabonare. Daca ai cont intra in el si cauta la editare sa nu mai primesti mesaje, daca acesta nu poate fi sters.

| Vulvatron a răspuns:

Stergeti contul de facebook mai bine, si fa-ti altul daca vrei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am patit si eu asta si la fel ca tine nu stiam ce sa fac sa mi-l sterg. Intra pe profilul tau de badoo si cauta "stergere cont","anulare cont", ceva de genul. De acolo trebuie sa-ti scrii email-ul si parola de la contul de badoo. Daca nu te descurci singura, da-mi mesaj cu id-ul tau si te ajut eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra sus an dreapta la profil, impostazioni si vezi ca ti da pe urma sterge profil.si al stergi.succes

| Haotik a răspuns:

S-ar putea sa te ajute articolu meu scris acum cateva zile
http://haotik.ro/2011/02/20/cum-iti-stergi-profilulcontul-de-pe-badoo.htm