| Lix_Lixii_1978 a întrebat:

Heii TPU! Ce parere aveti despre telefonul Samsung S Duos LaFleur? Cautati pe internet imagini sa va faceti o parere,sau cei care stiti sa-mi spuneti daca se merita sa-l cumpar sau nu.Dau funda! P.S : Scuzati categoria, vreau raspunsuri concrete, daca este rapid la navigarea pe net, camera cati mb are....Multumesc,o seara placuta va doresc! :*

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Sunt de părere că este un telefon destul de bun, are un design plăcut şi un preţ acceptabil.

Pa-pa.

| Lix_Lixii_1978 explică (pentru Hydrangeaceae):

Asa cred si eu! Imi place, iar design-ul este asemanator cu S3 mini.

1 răspuns: