| RobertoBMW a întrebat:

Ce părere aveți despre telefonul Vernee T3 Pro? Se merita sa îl cumpar? Vreau păreri concrete, nu răspunsuri de genul "nu pentru că e chinezărie"

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La pretul ala e acceptabil https://www.dualstore.ro/......alsim.html
dar informeaza-te mai mult legat el, de furnizor si distribuitor, toate cele bune!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fiind o chinezărie, ce alte argumente mai vrei? mai pune vreo o sută și iei un j5 (concret!)

| Bogdan70001 a răspuns:

Ce parere sa avem despre un tel anonim ca ala.Nu o sa iau in brate
"nu pentru că e chinezărie", pentru ca asa s-a spus si de Xiaomi sau Huawei, dar se vede clar ca aia este o copie