| AnghelCatrii a întrebat:

Heii TpU!

M-am saturat de colegii mei, sunt foarte copilarosi, paraciosi etc! Am 12 ani, sunt clasa 5a, in pauza eu stau cu cei de la a 7a (ma inteleg extrem de bine cu ei) e ok daca fac asta? Mi-e frica, poate intr-o zi ma vor lasa balta(cei de la a 7a)! Funda, va multumesc! ( scuzati-mi categoria)

1 răspuns:
| DrTerrible a răspuns:

Salut. Dupa gandire se vede ca esti un copilhappy. In primul rand e normal sa fi mai maturizata decat restul colegilor...si iti spun garantat ca, cu timpul si colegii tai se vor maturiza si vor fi ok ..in legatura cu cei de a 7-a daca te intelgi bine cu ei nu cred ca ar putea sa te dea la o parte..acum nu stiu depinde de caracterul lor.