| AnghelCatrii a întrebat:

Heii TpU!
M-am saturat de colegii mei, sunt foarte copilarosi, paraciosi etc...! Am 12 ani, sunt clasa 5a, in pauza eu stau cu cei de la a 7a (ma inteleg extrem de bine cu ei) e ok daca fac asta? Funda! Multumesc mult!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte bine ce faci (crede-ma vorbesc din experienta) Acum sunt clasa a 9a dar cand eram in clasa a 5a si eu vorbeam cu cei mai mari, insa trebuie sa mai acorzi atentie si colegilor tai deoarece mai tarziu te vor exclude din colectivul clasei(adica nu te vor mai baga in seama sau nu se vor mai juca cu tine, oricum intelegi tu)