| Marcris9008 a întrebat:

Hello comunitate. Știți cumva ce mesaj apare când un user te blochează pe sentimente.ro? Dau funda unui răspuns cât mai plauzibil. Nu o luați la mișto va rog

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Niciunul. Dar nu ii mai poti vedea profilul.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti mai apare nimic, ca nu-l mai vezi deloc, daca te-a blocat.

| universe3 a răspuns:

Nu,dar sa stii ca siteul ala e o prostie.
Mai bine vorbesti pe Instagram cu persoane, chiar asa de multa disperare ai? Incat sa iti petreci timpul pe ceva care te pune sa platesti ca sa vorbesti cu niste femei la 40 si ceva de ani?

| Armyanka a răspuns (pentru universe3):

Lasă omul sa intre pe ce site vrea, nu da in cap la nimeni, nu iti mai da tu cu părerea ca nu ti-a cerut-o nimeni

| universe3 a răspuns (pentru Armyanka):

Doar i-am dat un sfat ca decat sa intrii pe siteuri de dating poti iesi afara sau sa vorbesti pe Instagram, nu am dat in cap la nimeni.

| alexalx1234 a răspuns (pentru universe3):

Lasă că pe Instagram e același rahat. Nu arăți mișto în poze, ești dat automat în seen și block.