| MarinaMrn a întrebat:

Hello. vreau sa va intreb ceva.cum pot sa fac un filmulet cu poze in miscare.multumesc.

10 răspunsuri:
| DenisaAbdn a răspuns:

Un portofel practic si frumos, o sticla de sampanie pe care tu si restul familiei sa scrieti cateva urari si o iconita cu Sf. Ion, al carui nume il poarta, care sa-l ocroteasca. Toate, insotite de imbratisari stranse, cu multa dragoste, calde si sincere.Doar un tata ai.
Sa-ti traiasca tatal!

| Ancutsa a răspuns:

Buna, Deea!
ai putea sa ii cumperi o sticla de vin sau ceva, sa o desfaca impreuna cu voi. si o camasa iar prinde bine.
gandeste-te ce-i place lui, ce hobby are, dar sa poarte sau sa foloseasca cu placere :*.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Pai ai putea sa ii iei un parfum nou, sau o camasa, sau o geaca ceva ca tot e frig afara, 1 pereche de adidasi pentru la primavara, gandeste-te ce ii place mai mult sa poarte sau sa foloseasca.

| andrei a răspuns:

Un ceas de mana! happy

| nico98 a răspuns:

Uite, poti sa ii faci tatalui tau ceva manual cu ar fi o scrisoare din tot sufletul adica nu ceva cuvinte de genul,, te iubesc si la multi ani" trebuie sa scrii ceva frumos cu foarte multe cuvinte care sa ajunga la suflet ca o dovada de iubire de exemplu:

Draga tati,
cu ocazia zilei tale de nume SF ION iti transmit cele mai calduroase emotii si gandiri din sufletul meu. stiu ca unuori te mai supar dar stiu ca in sufletul tau niciodata nu esti suparat pe mine, eu cred ca pentru tine am aparut ca un inger pe pamant care a fost binecuvantat sa iti aduca zambetul pe buze si veselia in ochii tai defiecare data cad iti era greu. la multi ani

desigur eu ti-am dat doar un exemplu, poti face cum vrei tu dar aste i-as spune tatalui meu

daca acest lucru nu iti place si crezi ca nu e genul tatalui tau atunci poti sa ii cupmeri un sprei, samponuri, sau un breloc pentru masina(daca aveti), spuma de ras...etc bine aceste lucruri sunt mai mult pentru nevoi(in afara de breloc)... sper ca ti-a fost ajutor sfatul meu

P. S la multi ani tatalui tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TI As Putea Recomanda MOVIE MAKER : Program pe care il gasesti in local disc c > program files > movie maker... daca vrei mai multe detalii : dj_liviutzzw

Răspuns utilizator avertizat
| mihainicula a răspuns:

Ce hobi are?

| MarinaMrn explică:

Scuze dar aceasta intrebare am modificat-o

| cristina_7347 a răspuns:

. nu bunuri, mai bine o scrisoare cum s a spus. dar depinde km e tatal tau.eu ca al meu nu prea ma inteleg.sh tot timpu d ziua lui ii dau o scrisoare sau in genu pentru a i gere iertare